Met onze groep verpleegkundigen staan wij in voor een permanente en kwalitatieve zorg in de regio Langemark-Poelkapelle.

We verzekeren  dynamiek en permanentie, anderzijds zorgt een kleine groep voor discretie en een nauwe vertrouwensrelatie.

Er komt steeds een verpleegkundige bij u aan huis, wij werken niet met zorgkundigen.

Wij doen de huisbezoeken met anonieme wagens, zo hoeft heel de buurt niet te weten dat u verzorging nodig heeft. De regio is ingedeeld in rondes. Op deze manier beperken we het aantal verschillende verpleegkundigen per patiënt.Onze groep bestaat voornamelijk uit zelfstandig verpleegkundigen.  Om de permanentie te verzekeren werken wij ook samen met collegae die hoofdzakelijk werkzaam zijn in een ziekenhuis en die periodiek onze groep versterken.

U kunt ons direct bereiken via 

0496 056 408  of  sophie@thuisverpleging.info